Informace o nás

BetonDekor  je realizační tým lidí, který od roku 1997 prošel realizacemi a množstvím značek na Českém, Německém a Holandském trhu. Všechny tyto značky nabízí designové pohledové stěrky na stěny a podlahy.

Pod značku BetonDekor  jsme pro Vás vybrali několik technologií a designů, které se nám osvědčili v praxi na zakázkách a fungují i v náročných podmínkách jako jsou sprchové kouty! Viz. foto-realizace.

Specializujeme se tedy hlavně na povrchové designové úpravy interiéru a exteriéru jako například polyuretanové podlahy, epoxidové podlahy, lité podlahy, designové stěnové stěrky. Dokážeme Vám nabídnout nejširší škálu dekorativních technik  BetonDekor, určených pro stěny, stropy, podlahy, schodiště interiéru, koupelny a sprchové kouty.

Umíme Vám navrhnout Váš interiér a vybrat nejvhodnější materiál pro Váš prostor.

 Přestože naší specializací jsou dekorativní povrchové úpravy BetonDekor, svým zákazníkům dokážeme nabídnout také kompletní řešení na klíč. Dle přání a požadavků zajistíme celkovou rekonstrukci a renovaci interiéru, rodinného domu, bytu či komerčních prostor. 

realizujeme:

  •         LITÉ POLYURETANOVÉ PODLAHY
  •         LITÉ EPOXIDOVÉ PODLAHY
  •         Luxusní designové systémy stěn a podlah koupelen a sprchových koutů.
  •         Imitace pohledového betonu.
  •         panDOMO stěny
  •         panDOMO podlahy

 BetonDekor má na svém kontě již mnoho spokojených a stálých zákazníků. Působíme po celé České republice, zejména však v Praze a okolí, ale také v zahraničí (Řecko, Německo, Rakousko, Slovensko). Vždy se snažíme inovovat a proškolovat v technologiích a také sledovat aktuální trendy, které umíme propojit s nápady a tak vytvořit návrh, který je ve finále jedinečný.

Po řadě zkušeností Vám dokážeme navrhnout a realizovat Vaší představu pohledových designových stěrek jak na stěny, tak i na podlahy.